Za krásneho, bezoblačného a slnečného počasia sa v sobotu trinásteho, vydalo trinásť turistov na trasu z ústia Žiarskej doliny po žltej značke na Holý vrch. Po krátkom odpočinku nasledoval výstup na Baranec. Cestu nám spríjemňoval svieži vetrík. Výsledkom dobrého počasia a dobrého zoskupenia turistov bol zaujímavý čas výstupu. Zobraz celé →Výstup na Baranec
Za krásneho, bezoblačného a slnečného počasia sa v sobotu trinásteho, vydalo trinásť turistov na trasu z ústia Žiarskej doliny po žltej značke na Holý vrch. Po krátkom odpočinku nasledoval výstup na Baranec. Cestu nám spríjemňoval svieži vetrík. Výsledkom dobrého počasia a dobrého zoskupenia turistov bol zaujímavý čas výstupu. Zobraz celé →Sebedín – Hrochoť
Nedeľná horúčava 7. júna 2015 zaviala 11 turistov do Ponickej vrchoviny. Počas krátkeho čakania (prestupu) na autobus do Sebedína stihli zájsť ku gotickému kostolu sv. Martina v Čeríne. Sebedínskou dolinou vyšli k malebnému rybníku Breziny na Hornom majeri Aladár, kde si oddýchli v tieni mohutných stromov naokolo nádrže. Zobraz celé →
Ohnište a Slemä
V sobotu 6. júna 2015 vyrazilo 23 turistov autami z Huštáku smer Liptovský Ján. Vďaka nadšencom jaskyniarom zo Stanišovskej jaskyne sa autami dá doviezť až ku Stanišovskej jaskyni, kde nás čakali 2 turistky, Alenky z Liptova. Na parkovisku nás vítala modrá obloha, ktorá sľubovala nádherný deň. Od áut hore dolinou nás prevetral rezký vzduch a Hela použila dokonca rukavice. Zobraz celé →