V sobotu 4. júla 2015 sme sa 15-ti vybrali do Vrátnej doliny. Krásne a bezveterné slnečné počasie nám vnuklo myšlienku trochu trasu pozmeniť a tak po súhlase všetkých turistov sme vyrazili od údolnej stanice lanovky vo Vrátnej doline pešo do Snilovského sedla. Na terase vrcholovej stanice lanovky všetkým dobre padlo doplniť tekutiny a kochať sa pohľadmi na Vrátnu dolinu a takmer na celú trasu našej túry.
Rubrika ‘Ako bolo’
Letný výstup na Stoh
piatok, 10. júl 201548. vysokohorský zraz v Tatrách
streda, 01. júl 2015
48. ročníka Zrazu VhT vo Vysokých Tatrách sa zúčastnilo 25 našich členov, ktorí boli ubytovaní v hoteli Morava. Okrem nich, každý deň boli nejakí jednodňoví záujemcovia. Vo štvrtok 25. 6. sedemčlenná skupina vystúpila na Bystrú a traja vystúpili na Lomnický štít juhozápadným rebrom. V piatok 19-členná skupina bola na Kolovom štíte, dvaja na Svišťovom štítne a dvaja na Vysokej. V sobotu siedmi boli klasikou na Lomnickom štíte a osemčlenná skupina na Soliskovom hrebeni.
