Na prelome rokov 2015 a 2016 sme organizovali dva výstupy:
Silvestrovský výstup na Starú kopu (31. 12.) – 48 účastníkov
Poslednej turistickej akcie v roku 2015 sa za krásneho počasia zúčastnilo 48 turistov. Na Starej kope sme si zaželali všetko najlepšie, zanôtili pár pesničiek a na poludnie Starého roka sme boli naspäť v meste.

