Na prechod dolniakmi sa v sobotu 7. 10. 2017 formou platby prihlásilo osem statočných účastníkov. Najprv sme si v chladnom, hmlistom, ráne obzreli dierkové dúpence a následne aj Tesársku roklinu. Výbeh nás rozohrial, a tak po krátkom auto-presune sme rezko vykročili z dedinky Šipice do údolia Belujského potoka. Zobraz celé →
Babie leto v Tatrách
Po upršaných dňoch prišlo konečne očakávané babie leto a tak naše hory sa zaplnili priaznivcami tohto krásneho počasia. V piatok 29. septembra 2017 sa vybrali aj naši vysokohorskí turisti pod vedením inštruktora na Lomnický štít. Nakoľko v posledných dňoch vo vysokých polohách dosť snežilo, rozhodli sa výstup absolvovať klasickou normálnou cestou, no aj tak s kompletnou zimnou výbavou. Odmenou im bol rozprávkový pohľad z vrcholu nášho druhého najvyššieho končiara. Zobraz celé →

