Víkend 15. – 17. februára 2019 sme strávili na snehu v priam jarnom počasí v Slovenskom raji. Užili sme si bežky i snežnice v nádhernom prostredí Národného parku Slovenský raj. Základňou nám bol horský hotel Geravy, ktorého sme hviezdicovo vyrážali na túry do blízkeho i vzdialeného okolia.
Rubrika ‘Ako bolo’
Zimné klubové sústredenie Geravy
utorok, 19. február 2019Zimná martinská ferrata
utorok, 12. február 2019LP cez Beňušku a zimnou Túfnou dolinou
štvrtok, 31. január 2019V sobotu 26. januára 2019 sa vybrala sedmička bežkárov na lyžiarsky prechod zo sedla Čertovica cez horský masív Beňušky (s oddychom na útulni Líška) a Ježovou dolinou do Zadných Halnov. Jasné ranné počasie umožnilo krásne výhľady na Tatry, Nízke Tatry i Slovenské rudohorie, ale doobeda sa zatiahlo.


