Ani počas letných mesiacov neustáva klubová činnosť a počas druhej polovice júla sa uskutočnili nasledovné podujatia nad rámec oficiálneho turistického kalendára.
Sobota 19. 7. Z Čertovice na Ďumbier
- 6 účastníkov (AnnaM, JurajK, Tomáš + 3 členky Lokomotívy),
- ideálne letné počasie.

