26. 12. Štefanský výstup na Ďumbier
Štefanského výstupu na Ďumbier sa zúčastnilo 16 pešiakov a štyri skialpinistky. Zažili sme konečné pravú zimu s fujavicou a snežením.
Akcia Ukončenie letnej turistickej sezóny bola v sobotu 29. 11. 2014. Takmer päťdesiatka účastníkov sa presunula autobusom do Ihráča, odkiaľ krásnou zimnou prírodou vystúpili na Chatu Hostinec, kde ich čakala ešte desiatka ďalších turistov. Poďakovali sme sa horám, že nám dopriali zhliadnuť ich krásu a všetci sa tešíme na nastávajúcu bežkársku sezónu.