Po upršaných dňoch prišlo konečne očakávané babie leto a tak naše hory sa zaplnili priaznivcami tohto krásneho počasia. V piatok 29. septembra 2017 sa vybrali aj naši vysokohorskí turisti pod vedením inštruktora na Lomnický štít. Nakoľko v posledných dňoch vo vysokých polohách dosť snežilo, rozhodli sa výstup absolvovať klasickou normálnou cestou, no aj tak s kompletnou zimnou výbavou. Odmenou im bol rozprávkový pohľad z vrcholu nášho druhého najvyššieho končiara.
Rubrika ‘Ako bolo’
Babie leto v Tatrách
nedeľa, 01. október 2017NCH Malachovská dolina
nedeľa, 24. september 2017Memoriál Ľubova Fatra 2017
streda, 06. september 2017V sobotu 2. septembra 2017 sme si túrou opäť pripomenuli pamiatku nášho priateľa Ľubka Homolku, ktorý nás opustil 31. augusta 2009. Sviečku na jeho pamiatku sme zapálili pod krížom vo Východnom Prašnickom sedle a pospomínali sme si na jeho pôsobenie v našom KST Kremnička.

